Şimdi Çilingir

Sizi Arayalım

shape

Şimdi Çilingir

Şimdi Çilingir
Şimdi Çilingir, İstanbul için en büyük çilingircilik hizmeti. Arayın, hemen gelelim.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Şimdi Çilingir
Şimdi Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Ahmet Yılmaz
Anahtarımı evde unutup kapıda kaldığımda bu firmayı aradım. Kısa sürede gelip kapıyı açtılar. Üstelik çok nazik ve profesyonellerdi. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.
Mehmet Kaya
Gece geç saatte anahtarımı evde unuttum. Çilingir hizmeti veren firmayı aradım ve kısa sürede geldiler. Kapıyı açmakla kalmayıp, yeni bir anahtar bile yaptılar. Çok güvenilirler.
Elif Şahin
Evimde anahtarımı unutmuştum ve acil çilingir hizmetine ihtiyacım vardı. Hızlıca geldiler ve kapıyı hasarsız açtılar. Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ederim.
Canan Özbek
Aracımın anahtarını kaybettim ve hemen çilingir çağırdım. Usta geldi, hızlı ve güvenilir bir şekilde işini yaptı. Gerçekten profesyonel bir hizmet aldım. Teşekkürler!
Ayşe Demir
Otomobilimin anahtarını kaybettim ve hemen bu firmadan yardım istedim. Hızlı bir şekilde geldiler ve yedek anahtar yaptılar. Hizmetleri gerçekten kaliteli ve profesyoneldi.
shape1
Şimdi Çilingir

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya aracınızın anahtarını kaybettiyseniz ya da anahtarınız kırıldıysa, bu durumda Şimdi Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Şimdi Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet veren kurumsal bir firmadır. Güvenilir hizmetimizle, bulunduğunuz bölgeye dakikalar içinde ulaşarak kilitli kapınızı açıyoruz.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşarak sorunlarınıza çözüm üretiyor. Şimdi Çilingir, gece gündüz hizmet veren kurumsal bir firmadır.

Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde bulunan ve halk arasında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde, kapınızın kilidine zarar vermeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde Şimdi Çilingir tarafından gerçekleştirilir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Şimdi Çilingir ile iletişime geçmek için, 0505 787 60 60 numarasını arayarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Firmamız, günün her saati acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl Açabilirim?

Kapının arkasında anahtar kaldı ve kapı kapandıysa, bu durumda güvenilir bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. Şimdi Çilingir ile siz de güvenilir ve hızlı bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Servis Süresi Ne Kadar?

imdi Çilingir olarak, bulunduğunuz konumu paylaşmanıza gerek kalmadan, yalnızca mahalle, sokak ve bina numarasını bildirerek hızlı hizmet sağlıyoruz. Ekibimiz, ortalama 20 dakika içerisinde size ulaşarak, kilit, kapı veya araç modeline bağlı olarak 5-20 dakika arasında işlem süresiyle kapınızı açıyor.

Sizi Arayalım
Şimdi Çilingir
Şimdi Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Şimdi Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.